Международное пространство коучей и клиентов: управляйте Вашим будущим с Вашим персональным коучем!

Що б Ви не робили, завжди майте бачення. Контракт у коучингу

Під час прослуховування сесії коучингу менті, я завжди запитую себе: "Яка мета клієнта в цій сесії?". Часто чую, що коуч із клієнтом розпочали роботу без попереднього дослідження теми, або навіть не домовившись про результат. До чого хоче прийти клієнт наприкінці сесії? У чому саме йому важливо підвищити свою усвідомленість? Що важливого в такому результаті? Такі сесії більше схожі на розмови з людиною, яка застрягла десь, або з людиною, що блукає полем у пошуках чогось, і коуч намагається знайти для неї користь, рішення, ставить запитання, намацує шляхи, накручує кола довкола. Однак, без чіткого контракту і напрямку, справжнього партнерства зі створення сесії і "wow" ефекту від процесу коучингу не виходить.

Читать далее

Проявлення коуча: можливості та перешкоди

Кожний коуч на початку свого становлення як спеціаліста стикається з одними й тими ж викликами та проблемами. Завершивши навчання й отримавши довгоочікуваний сертифікат, новий спеціаліст потрапляє у ситуацію, де потрібно проявлятися, транслювати свою експертність та особистість й цим самим починати продавати свої послуги потенційним клієнтам. Водночас, питання “як же це зробити?” нерідко турбує не лише новачків, а й їх вже досвідчених колег. Тож давайте розберемося!

Читать далее

І Всеукраїнська конференція для HRD та керівників команд: "Коучингова культура в організації - основа життєстійкості та конкурентоспроможності команди 21 сторіччя"

15 серпня 2023 року відбулась одна з найголовніших подій 2023 року у бізнес середовищі, а саме Всеукраїнська онлайн-конференція для HR та керівників на тему: «Коучингова культура в організації – основа життєстійкості та конкурентоспроможності команди 21 століття» Маючи на меті допомогу українським компаніям в створенні надихаючої та прибуткової операційної культури в організації та використанні усіх можливостей, які надає філософія та технологія коучингу, організатори конференції зробили все можливе, щоб кожен учасник отримав найактуальнішу інформацію, побачив приклади реальних практичних кейсів та вичерпні відповіді на турбуючі його питання.

Читать далее

Тренды в корпоративном коучинге в Европе и Мире. Встреча Клуба Youcoach с ТОП-коучем Ольгой Герасимовой.

«Перед тем, как идти в любую компанию, в бизнес, коучу важно подготовиться и изучить тренды в корпоративном бизнес-коучинге» - убеждена Ольга Герасимова, коуч международного уровня PCC ICF.

Читать далее

Названы 10 трендов, которые повлияют на будущее коучинга в мире (часть вторая)

В постоянно изменяющемся мире спрос на услуги коучей постоянно растет, и можно смело утверждать, что коуч – это профессия будущего. Перед коучами открываются огромные возможности как в сфере работы с индивидуальными клиентами, так и в бизнесе. Но непременным условием для этого является умение коуча четко определить свою ценность как профессионала и выбирать свою нишу на рынке.

Читать далее

Названы 10 трендов, которые повлияют на будущее коучинга в мире

Мир вокруг нас постоянно меняется, и благодаря этому перед коучами открываются огромные возможности. Вне зависимости от того, являетесь ли вы новичком в коучинге или опытным профессионалом, будьте уверены, что у вас - светлое будущее

Читать далее

Этический Кодекс Международной Федерации Коучинга (ICF)

В сентябре Совет директоров ICF Global принял Этический Кодекс Международной Федерации Коучинга (ICF) в новой редакции

Читать далее

Сопротивление изменениям в компании и способы работы с ними

Известный американский гуру по управлению Дэрил Коннер уверен, что если топ-менеджмент хочет, чтобы сотрудники компании изменились, ему нужно убедить в необходимости перемен 75% руководителей организации

Читать далее